FILM: Wszystko za życie, reż. Sean Penn

Tego filmu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Piękny, dosadny, o spełnianiu marzeń, odwadze i sile, które daje dążenie do upragnionego celu. Kadry, które lubię najbardziej, pokazujące ogrom świata wobec malutkiego człowieka, muzyka, która idealnie pasuje, mało słów, bo większość mówi obraz. A jeśli już padają słowa, to właściwie tylko te mądre, z których można by zrobić cały, osobny, gruby cytatnik. Dlatego tak bardzo chcę przeczytać książkę.

I cały czas zastanawiam się nad kwestią odwagi. Czy Alex na pewno był odważny? Szedł śmiało w nieznane, przez góry, lasy, nie bał się być sam wśród dzikich zwierząt. Ale jednocześnie nie chciał (a może właśnie nie potrafił?) odezwać się do najbliższych, dać nawet znak, że żyje… Co o tym sądzicie?

źródło
źródło: Filmweb

źródło: kinointernetowe.com.pl

Oryginalne zdjęcie Christophera McCandlessa, źródło: rostyleandlife.com

W klimacie porzucania dawnego/wygodnego życia, zapraszam na mój drugi blog o minimalizmie, nieposiadaniu i rozwijaniu siebie – klik.
Reklamy

3 myśli w temacie “FILM: Wszystko za życie, reż. Sean Penn

  1. film widziałam dawno temu, był znakomity. Jeszcze większe wrażenie robi fakt, że oparty jest na prawdziwej historii. Jako ciekawostkę dodam, że odtwórca głównej roli schudł około 18 kilogramów na potrzeby filmu.

Podziel się swoim zdaniem.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s