KSIĄŻKA: Jerzy Stuhr "Tak sobie myślę…"

Bardzo głośno o niej ostatnio. Wszędzie piszą, recenzują, każdy czyta… Dobrze, że mam ją na własność. Mogę śmiało zaznaczać, komentować, wracać kiedy chcę.

On naprawdę daje nadzieję. Że się poprawi, będzie lepiej. Ale i stawia przed nami, młodymi, dziesiątki zadań do wykonania. Nie da się stworzyć czegoś, nie robiąc nic. A my to mamy stworzyć. Żeby nie tylko dać innym nadzieję. Żeby wszystko zmienić, pokazać, że da się zatrzymać to okropne popsucie świata.

Reklamy

3 myśli w temacie “KSIĄŻKA: Jerzy Stuhr "Tak sobie myślę…"

  1. chyba dzięki Tobie, mi i mojej mamie sentyment do niej zostanie na długo :) tak precyzyjnie życiowa, pociąga wiele naprawdę istotnych zagadnień, a jednak dalej można poczytać ją przy kanapkach, w przerwie od prania czy na chodniku pośród pędzących gdzieś ludzi, bez poczucia, że jest się mózgowo osaczonym, i że trzeba wnikliwie wszytko analizować. bo wszystko jest jasne.

  2. Z jednej strony wszystko jasne, a z drugiej – prawie każda kwestia zachęca do przemyśleń, refleksji. ON sobie myśli i my mamy myśleć.

  3. Książka naprawdę zmusza do refleksji – solidna diagnoza ludzkiego życia ale i współczesności. Cieszmy się każdym dniem – proste, ale piękne. Właśnie taka jest ta książka – prosta, nieskomplikowana ale pełna emocji.
    Pozdrawiam

Podziel się swoim zdaniem.

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s